Bose QuietComfort 45 Black (866724-0100) Виставковий зразок

Акція
Код товару: 866724-0100
Виробник: Bose
В наявності
8500.00грн.-12 % 7490.00грн.

Дизайн


На відміну від попередніх моделей, у Bose QuietComfort 45 поверхня амбушур, виконаних зі синтетичної шкіри, стала гладкою, позбавившись складок. Останні, як на прикладі QC35, мали тенденцію до старіння і після інтенсивного використання виглядали неохайно. Гладка поверхня виглядає більш органічно та зріло. Усередині на амбушурах – більш акцентовані позначення лівої та правої чашки. Також було доопрацьовано кнопки управління. У Bose QC45 вони стали більш лаконічними і набули вираженої жорсткості натискання завдяки зменшеному ходу. Це важливо, особливо для важеля увімкнення навушників, адже у QC35 його м'якість іноді призводила до випадкового увімкнення/вимкнення при дотику до бокової поверхні правої чашки. Перші кілька днів тестування не покидало відчуття, що амбушури стали більшими, що вплинуло на характер звучання. Зовнішня поверхня все ще має матову текстуру, на якій практично не помітні відбитки пальців та інші сліди використання, але видно пил. Наголів'я по периметру має покриття з посиленого нейлону та синтетичної замші, які запобігають деформації елемента при падінні. Кожен поворотний елемент конструкції має шарнір з литого металу, що акцентує увагу на довговічності та надійності використання. Використання зазначених матеріалів і незначне збільшення висоти навушників не вплинуло на вагу. Вона складає 239 грамів, що незначно більше минулого покоління. Управління відтворенням, дзвінками та голосовим асистентом здійснюється виключно фізичними кнопками, таку концепцію оцінять ті, хто звик користуватися навушниками в тому числі на вулиці, але не хоче знімати рукавички. Для сенсорного управління можна скористатися сенсорними рукавичками, але за досвідом воно спрацьовує не завжди навіть з ними. Кнопок на корпусі чотири, важіль живлення не рахуємо. Дві клавіші на тильній стороні правої чашки відповідають за гучність, між ними – багатофункціональна кнопка, що управляє відтворенням (пауза / відновлення треку), дзвінками (допомагає прийняти, завершити або відхилити виклик), а також голосовим асистентом, що викликається довгим натисканням. На лівій чашці ззаду – кнопка перемикання режиму шумоподавлення, вона ж допомагає вимкнути мікрофон під час виклику, якщо, наприклад, потрібно з кимось переговорити або якщо обстановка стала надто шумною.


Функціонал


Нарешті додали швидку зарядку. Bose QuietComfort 45 заряджаються на 2,5 години роботи за 15 хвилин, повна зарядка займає 2,5 години. При ввімкненому ANC та рівні гучності 50% обіцяють 24 години роботи, що на 4 години більше, ніж у тих же NC700. Не забуваємо про пасивний режим через провід, він знадобиться для ситуацій, коли про зарядку не вдалося згадати вчасно.


Особливості


Bose можна сміливо назвати одними з піонерів технології шумоподавлення, яку вже 50 років удосконалюють інженери компанії. Особливий акцент робиться на набридливих звуках у середньому частотному спектрі, які попереднє покоління відсікало, але не так добре. До якості ANC питань немає – дуже достойний рівень відсікання шуму, будь то вулиця, офіс, метро – скрізь залишаєшся наодинці з музикою. Однак до режимів ANC є питання. На відміну від налаштовуваних рівнів у QC35, у новинці варіантів роботи шумоподавлення два: Quiet Mode (100% ANC) та новий для лінійки режим Aware, у якому стають чутні звуки навколо, при цьому зберігаються читабельність та чіткість музики. Суб'єктивно, більш точної настройки може комусь не вистачати, під час тестування ми майже не користувалися Aware, хоч у такій опції і є раціональне зерно. Однак настройку ANC ми точно оцінили. Нові амбушури, за відчуттями, додали об'єму звуку. Можливо, у справі якраз збільшена висота моделі, але однозначно змінився характер звуку саме в цьому аспекті. Допомагають досягти якості звучання фірмові отвори у корпусі, технологія носить назву TriPort і забезпечує якраз глибину та повноту звуку. Також у справі вбудований автоматичний еквалайзер ActiveEQ, який підлаштовує звуковий потік за частотами. На жаль, у користувача досі немає контролю над цим аспектом. Не змінився і класичний набір кодеків. Але, незважаючи на підтримку лише SBC та AAC, ми не назвали б звучання Bose QuietComfort QC45 поганим, навпаки, його фірмовий характер розташовує, і з часом при переході на інші навушники відразу відчуваєш різницю. Так що навіть добре, що період тестування не настільки тривалий, не встигаєш звикнути, переходити назад на більш дешеві "затички" не так "боляче".


Разом


Купуючи навушники Bose QuietComfort 45, потенційний покупець отримає одну з найкращих систем активного шумоподавлення на ринку, класний звук, фірмову ергономіку, адекватну автономність та швидку зарядку – слався, Type-C.

Технічні характеристики
Блютуз: 5.1
Блютуз профілі: HSP/HFP/A2DP/AVRCP
Частотний діапазон: 20 Гц - 20 000 Гц
Опір: 32 Ом
Час розмови/музики: 24 години
Час зарядки: 2,5 години
Робоча відстань: 10 метрів
Динамік: 40 мм
Захист: IPX2
Підтримка аудіо форматів: AAC, SBC
Вага: 240 г
Комплектація
Навушники: Bose QuietComfort 45
Кабель USB Type-C заряджання: USB Type-C
Чохол: 1 шт
Інструкція: 1 шт
Кабель 3,5 mm: 1 шт
Теги: Bose