Дизайн
Logitech G Pro X – закрита провідна гарнітура, що охоплює, з значними можливостями для різних підключень. Для однакового звучання скрізь і завжди, а також для роботи в режимі об'ємного віртуального звуку, пристрій слід підключати через комплектну звукову карту, оскільки саме вона розкриває всі можливості навушників на повну. І тут йдеться не лише про звук: завдяки звуковій карті застосовуються всі технології, які покликані покращити якість передачі голосу. G Pro X має масу 320 грам без урахування кабелю та виконана в лаконічному стилі без використання RGB-підсвічування. Для налаштування девайса використовується нове ПЗ Logitech G Hub. Візуально модель G Pro X вийшла простою до неподобства, але вона при цьому не позбавлена лиску, витонченості та елегантності. Виконана в сірих тонах, вона має кілька класних візуальних рішень, чому вона виглядає просто, але зі смаком. Чашки навушників та елементи кріплення оголов'я зроблені з дуже приємного та м'якого на дотик софт-тач пластику; кришки чашок прикрашені глянсовими світловідбиваючими концентричними колами. Вся рама гарнітури зроблена з відчутно товстої сталі, завдяки якій пристрій вийшов максимально живучим і вкрай надійним. Ну а доповнили всю цю справу акуратним штрихом з кручених кабелів між чашками.
Функціонал
Програмне забезпечення Logitech G Hub - це нове ПЗ, в якому оновили інтерфейс і додали величезну кількість різних функцій усім сумісним пристроям компанії. Конкретно для гарнітури Logitech G Pro X є спеціальна технологія Blue Voice, яка є програмним комплексом різних налаштувань, щоб можна було максимально реалістично налаштувати свій голос при його передачі з мікрофона гарнітури. І на цю технологію також було зроблено серйозну ставку, оскільки на моїй пам'яті жодна інша компанія не пропонує таких широких можливостей налаштування голосу.
Особливості
Серед інших можливостей G Pro X: можна налаштувати еквалайзер, взяти різні пресети відтворення, які використовують професійні гравці чи кастери, тому вибір у користувача буде завжди. В останній вкладці з'являється додаткова функція – увімкнення об'ємного звучання, яке також можна тонко налаштувати та протестувати. На подив, у Logitech вийшов непоганий віртуальний об'ємний звук, але, як завжди, я віддаю перевагу якісному стерео.
Разом
Logitech зробили відмінну гарнітуру з кіберспортивним ухилом, що явно простежується. В ігри грати з цією моделлю - одне задоволення, оскільки детальний і наполегливий звук буквально змушує вас занурюватися в те, що відбувається на екрані.